Matýskova matematika 1. ročník – Aktualizované vydání 2018

Aktualizace 29. 1. 2019: Můžete si stáhnout metodické poznámky k 2. dílu aktualizovaného vydání Matýskovy matematiky.

Aktualizace 30. 8. 2018: Můžete si stáhnout metodické poznámky k 1. dílu aktualizovaného vydání Matýskovy matematiky.

Aktualizace 10. 6. 2018: Všechny díly Matýskovy matematiky 1. ročník – Aktualizované vydání 2018 jsou již skladem. Můžete si také prohlédnout ukázkové strany.

Na školní rok 2018/2019 jsme pro Vás připravili aktualizované vydání Matýskovy matematiky pro 1. ročník ZŠ. Celková koncepce učebnic i pracovních sešitů zůstala zachována, stejně jako očekávané výstupy jednotlivých dílů.
Spoluautoři aktualizovaného vydání shromáždili poznatky z výuky s původním vydáním těchto učebnic a pracovních sešitů a na základě těchto poznatků provedli řadu vylepšení. Učebnice byly provázány se souborem „Čteme a píšeme s Agátou“.
Materiály nadále splňují požadavky RVP ZV, navíc přinášejí prostor pro individuální přístup k integrovaným žákům a nabízejí možnost uplatnění formativního hodnocení.

Aktualizované vydání má prodlouženu doložku MŠMT do roku 2024 a připravujeme jej do tisku. Předpokládaná dostupnost všech dílů pro 1. ročník je květen až červen 2018. Na webu nns.cz můžete kliknutím na „sledovat“ požádat o zasílání e-mailů o dostupnosti konkrétních titulů.

Zároveň probíhá doprodej původního vydání Matýskovy matematiky pro 1. ročník vhodné zejména pro ty, kteří potřebují dokoupit učebnice nebo pracovní sešity pouze pro část třídy.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *