Tyto webové stránky Vám přináší NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. – nakladatelství učebnic pro základní školy. Více informací o nakladatelství se dozvíte na nns.cz.

Videoprůvodce

Videoprůvodce k jednotlivým cvičením vytvořil spoluautor řady učebnic Matýskova matematika Mgr. Miloš Novotný. S jeho laskavým svolením a přáním, aby videa mohla sloužit co nejvíce vyučujícím a žákům, jsou zpřístupněna pro všechny zcela zdarma.

Videa byla záměrně tvořena tak, jako by pan Novotný mluvil přímo ke svým žákům, a mohou mít různá využití – jako výklad pro žáky, kteří chyběli, jako pomoc pro slabší žáky, nebo naopak jako motivace pro žáky talentované. Využijete-li videa pro domácí přípravu žáků, nebo při vyučování, záleží jen na Vás.

Matýskova matematika

Matýskova matematika představuje nový přístup k výuce matematiky na 1. stupni ZŠ.

Základ pro výuku s Matýskovou matematikou tvoří jednotlivé názorné systematicky zpracované učebnice, které jsou doplněny pracovními sešity pro důkladné procvičení.

Více informací a ukázkové stránky ke stažení naleznete zde.

Výborným doplňkem usnadňujícím výuku jsou pak MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice plus), které nyní máte možnost získat při nákupu učebnic pro 1. ročník na rok zdarma.

þÿ

Řada učebnic je tvořena tak, aby bylo možné plynule pokračovat ve výuce v jednotlivých letech, v současné době mají všechny díly učebnic a pracovních sešitů pro 1., 2., 3., 4. i 5. ročník již udělenu schvalovací doložku MŠMT a jsou skladem.

4-dil5-dil6-dil

Nová řada učebnic matematiky pro 2. stupeň ZŠ

Pro výuku matematiky na 2. stupni základních škol připravuje NOVÁ ŠKOLA, s.r.o., rovněž novou řadu učebnic a pracovních sešitů, které podobně doplňují MIUč+. Více informací naleznete zde.

Kontakty:

NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Bratislavská 23d
602 00  Brno
IČO: 25501356
DIČ: CZ25501356
Firma je zapsána u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 27537.

5 komentář

  1. Dobrý den,
    používáme ve škole ještě vydání Matýskovy matematiky pro 1.ročník z r.2016. Ještě minulý týden jsem našla na vašich stránkách výuková videa k této starší verzi, dnes se mi to nepodařilo. Posílala jsem odkazy rodičům, abych jim usnadnila domácí výuku. Můžete mi, prosím,poradit, kde je najdu? Předem děkuji. ¨
    Hedvika Kališová

  2. Dobrý den,
    máme aktualizované vydání Vašich učebnic Matýskova matematika 1. díl, ale zde na stránkách nemohu nalézt výuková videa k tomuto aktualizovanému vydání, můžete mi poradit? Děkuji, hezký den,
    Kamila Sýkorová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *